Pasta Stacijas jaunumi

 

Darba laiki Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Darba laiki Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Piegādes un darba laiki Līgo svētkos

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Piegādes svētku laikā

Cienījamie klienti!

Klāt decembris – skaistais Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks!

Mēs priecājamies, ka PASTA STACIJAS ir liels palīgs dāvanu nosūtīšanas un saņemšanas laikā, tomēr vēlamies jūs informēt, ka sakarā ar vairākkārtīgi pieaugušo  sūtījumu skaitu, iespējams, ka piegādes var kavēties.

Ļoti ceram uz jūsu sapratni šajā pirms Svētku laikā, atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno 2015. gadu!

Tīkla modernizācija

Informējam, ka tīkla modernizācijas nolūkā no 2015.gada novembra notiks terminālu maiņa uz jaunās paaudzes termināliem (ņemiet vērā nodalījumu izmērus sadaļā "Karte - Staciju darba laiki" un "Iegādāties kodu").
Lūdzam sekot līdzi mājas lapā izvietotai informācijai sadaļā "Jaunumi un paziņojumi" kā arī aktuālai informācijai terminālu ekrānos.

Gadījumā, ja Jums rodas jautājumi - lūdzam rakstīt e-pastu uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām.


Informācija par terminālu apkalpošanu Valsts svētkos

Informējam, ka Pasta Stacijas termināli Valsts svētkos 18.novembrī netiks apkalpoti!
 
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Priecīgus svētkus!
 

Kodolīgi par aktuālo

Šajā mājas lapas sadaļā vienmēr varēsiet atrast vai atsaukt atmiņā informāciju par akcijām, izmaiņām piegādes laikos un citas ziņas.