Mūsu pakalpojumus izmanto

Ko par sadarbību ar Pasta Staciju saka mūsu klienti?


Pasta Stacijas pakalpojumus izmantojam jau kopš tās darbības uzsākšanas. Brīdī, kad klients izvēlas sūtījuma saņemšanas veidu, cik iespējams, esam ieteikuši tieši Pasta Staciju kā ērtāko un izdevīgāko, nereti arī iedrošinot pircējus iepazīt šādu inovatīvu saņemšanas veidu. Liela daļa mūsu klientu ir jaunās māmiņas un pastaigu laikā ir viegli ar bērnu ratiem piekļūt Pasta Stacijai, ievadīt kodu un saņemt sūtījumu. Atzinīgi novērtējam Pasta Staciju īpaši aukstajos gada mēnešos, jo visas stacijas atrodas iekštelpās, kas savukārt svarīgi mūsu produktu uzglabāšanai. Paldies par servisu, ātrumu un kvalitāti!
Ļoti liela mūsu klientu daļa dzīvo ārpus Rīgas, tāpēc mēs nepārtraukti domājam par piegādes ērtumu un izmaksām. Pēc šiem diviem krāterijiem Pasta Stacijas termināli – labākais kas šodien piedāvāts Latvijā. Tagad paši klienti jau novērtēja šo piegādes veidu, jo vairāk nekā puse izvēlas tieši Pasta Stacijas terminālus !
Mums ir ļoti patīkami strādāt ar tādu profesionālu kompāniju. Sūtījumi tiek piegādāti laicīgi. Interneta programma ir intuitīvi saprotama. Rekomendējam visiem sadarboties ar šo kompāniju.
Veiksmīgā sadarbība ar „Pasta Stacija” mūsu uzņēmumam ļāvusi ne tikai paaugstināt preču pārdošanas apjomus, bet arī iegūt laimīgus klientus visā Latvijā. Pārdomāts serviss, atsaucīgs personāls un skrupuloza pasūtījumu izpilde ļauj mums elpot mierīgāk, jo zinām, ka klienti savas preces saņems perfektā stāvoklī un apsolītajā laikā. Priecājamies, ka preču piegādes ar mierīgu sirdi varam uzticēt labākajiem šīs jomas speciālistiem.
Pārliecinošs serviss priekš augošas kompānijas!
Xnet interneta lielveikala sadarbība ar Pasta Staciju vienmēr bijusi konstruktīva un pozitīva. To īpaši patīkamu padara uzņēmuma elastība, pretimnākšana un savlaicīga komunikācija ar sadarbības partneriem, kas vienmēr nodrošina kvalitatīvu sadarbību. Pasta Stacijas piegādes uzticamību pozitīvi novērtējuši arī mūsu klienti, izvēloties ērtu, ātru un vienkāršu piegādi.
Divu gadu laikā izmantojam pakalpojumu „Piegāde uz terminālu” pa visu Latviju! Pateicoties atsaucīgiem Post Service darbiniekiem, mums izdodas atrisināt radušos jautājumus ātri un profesionāli, un, kas ir loģiski,paplašināt klientu bāzi.
Mūsu uzņēmums ar prieku sadarbojas ar “Mana Pasta Stacija”, jo, strādājot ar šo firmu, esam droši, ka mūsu preces ir drošās rokās. Mēs augstu vērtējam “Mana Pasta Stacija” pakalpojumu sniegšanas kvalitāti un esam saņēmuši vairākas uzslavas no klientiem tieši par šī uzņēmuma ātri paveikto darbu!
Patiess prieks sadarboties ar Pasta Staciju! Ātri un laicīgi prece ir pie klienta!
Nosūtīt nelielus pasūtījumus klientiem, izmantojot Pasta Stacija terminālus - mums tā ir iespēja droši, operatīvi un īsos termiņos piegādāt preci adresātam. Lielisks risinājums interneta veikaliem! Patīkamas cenas un laba komunikācija. Paldies par darbu! Turpināsim sadarbību.
Sadarbību ar Pasta Staciju vērtējam kā izcilu gan tādēļ, ka klienti šo preču piegādes veidu ir iecienījuši, gan arī tādēļ, ka komunikācija ar Pasta Stacijas administrāciju vienmēr ir bijusi uz sadarbību orientēta. Ja arī ir gadījušās kādas neskaidrības, tad tās vienmēr ir risinātas par labu klientam.
Mūsu e-aptiekai būtiskākā priekšrocība ir plašās pasūtījumu saņemšanas iespējas. Veselībai nepieciešamos pasūtījumus mēs varam piegādāt paši ar savu kurjerdienestu, pasūtījumus iespējams izņemt vairākos mūsu draudzīgajos optikas uzņēmumu salonos, un jauninājums - arī  visās Pasta Stacijās Latvijā. Šis inovatīvais risinājums padara mūsu aptieku vēl pieejamāku, īpaši Latvijas novados!
Līdz ar Pasta Stacijas ienākšanu Latvijas tirgū raudzījāmies uz šo pakalpojumu ar visai lielu piesardzību, jo mūsu valstī tas bija kaut kas jauns. Pastāvēja bažas, ka mūsu klienti to varētu neizprast. Tomēr skepse ātri vien izgaisa. Nu jau ar Pasta Staciju sadarbojamies ilgstoši un ar sadarbību noteikti esam apmierināti. Ar katru mēnesi klientu skaits, kuri izmanto iespēju pasūtījumus izņemt Pasta Stacijās, tikai un vienīgi pieaug!
 

Un kur iepērcies Tu?

Vai Tavs iecienītais interneta veikals vēl nepiedāvā piegādi uz Pasta Stacijām? Paziņo mums un varbūt pavisam drīz tas jau būs iespējams!

Raksti - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai izmanto saziņas formu Kontaktu sadaļā.