Kā saņemt sūtījumu

Cik laika nepieciešams, lai izņemtu paku? Ar mums - tikai 10 sekundes!

Pasta Stacijas tika radītas ar nepārprotamu mērķi - padarīt paku saņemšanu ātrāku kā jebkad. Un mēs šo mērķi esam sasnieguši - tagad Tev nepieciešamas tikai 10 sekundes, lai izņemtu sūtījumu! Saņemot īsziņu par pienākušu paku, divu dienu laikā no īsziņas saņemšanas brīža dodies uz norādīto tirdzniecības centru un vienkārši seko norādījumiem Pasta Stacijas ekrānā.

Zemāk redzama sūtījuma izņemšana, sekojot ekrānā redzamajiem soļiem.

 

Tu saņem SMS, tiklīdz sūtījums ir ievietots terminālā!

Esam pielikuši daudz pūļu, lai sūtījumu piegāde ne vien neizjauktu Tavu dienas ritmu, bet kļūtu par organisku tā sastāvdaļu. Izmantojot Pasta Staciju, Tu vari apvienot ierasto lielveikala apmeklējumu ar paciņas saņemšanu.

Tev vairs nav jāstāv rindās, nav jāgaida kurjers, Tev nav katru reizi jāmeklē rokā dokumenti - gaidīt īsziņu taču ir daudz patīkamāk, vai ne?

 
 

Kā notiek sūtījuma piegāde?

Brīdī, kad sūtītājs ievietojis paku un aizvēris nodalījuma durtiņas, vai, kad uzņēmuma, piemēram, interneta veikala pārstāvis noformējis tiešsaistes Klientu kabinetā sūtījumu, sākas pakas ceļojums. Katrs sūtījums iziet cauri dažādiem piegādes soļiem, un katrā no tiem tas tiek atzīmēts, lai klients vienmēr būtu lietas kursā par sava sūtījuma gaitām. Aicinām iepazīties ar pakas ceļu no vienas Pasta Stacijas līdz citai!
 
Sūtītājs ekrānā ievada datus par saņēmēju, samaksā par sūtījumu, ievieto savu paciņu Pasta Stacijas nodalījumā un aizver durtiņas.
 
Pie stacijas ierodas kurjers, paka rindas kārtībā tiek izņemta no nodalījuma, un tai tiek uzlīmēta svītrukoda uzlīme - tās "pastmarka".
 
Paka kopā ar citām ceļo uz noliktavu, kur tā tiek skenēta un novirzīta piegādei citam kurjeram, kurš dosies uz saņēmēja Pasta Staciju.
 
Nākamajā Pasta Staciju apkalpošanas dienā kurjers nonāk pie saņēmēja Pasta Stacijas un sāk paku ievietošanu.
 
Paka tiek pietuvināta Pasta Stacijā iebūvētajam svītrukodu lasītājam, un automātiski atveras durtiņas piemērota izmēra nodalījumam.
 
Kurjers ievieto paku un aizver nodalījuma durvis. Tajā pat brīdī Pasta Stacija izsūta saņēmējam īsziņu ar sūtījuma saņemšanas kodu.