Par mums

Par uzņēmumu

SIA „POST SERVICE KURZEME” ir viens no SIA „postservice Group” uzņēmumiem. Mēs uzsākām savu darbību 2010.gada nogalē kā pirmie, kuri Latvijā piedāvāja inovatīvu piegādes pakalpojumu – automatizētu pasta terminālu tīklu „Pasta Stacija” – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuriem svarīga ātra un arī finansiāli izdevīga preču piegāde saviem klientiem.


Laika gaitā esam attīstījuši sadarbību ar Latvijas tirgus līderiem e-tirdzniecībā un ar pārliecību varam teikt, ka cilvēku skaits, kuri neko nav dzirdējuši par Pasta Staciju, tikai un vienīgi samazinās! Pieredze rāda – vienreiz izmēģinot, klients pie mums atgriežas.


Mūsu pamatvērtības ir augsta klientu apkalpošanas kultūra un maksimāla piegādes procesa kvalitāte. Mēs novērtējam savus darbiniekus, tāpat kā cienām savus klientus un sadarbības partnerus. Uz jebkuru mērķi ejam nevis katrs atsevišķi, bet kā komanda, un tieši tādēļ, raugoties uz nākamo desmitgadi, redzam sevi kā nopietnus tirgus spēlētājus.

 

Rekvizīti:

SIA "POST SERVICE KURZEME"
Reģ.Nr: 42103050328
Juridiskā un faktiskā adrese: Noliktavu 7, Dreiliņi, Stopiņu nov., LV – 2130
PrivatBank, kods: PRTTLV22
Konta Nr. LV59PRTT0260016289101

 

 

Pakalpojumu kvalitāte

Mūsu prioritāte ir izpildīt standartus, kurus esam sev izvirzījuši, un turēt klientiem dotos solījumus! Taču transporta un logistikas joma ir tā, kur šķēršļus šo solījumu simtprocentīgai izpildei var uzlikt gan laikapstākļi, sastrēgumi, gan neparedzēti tehnoloģiskie sarežģījumi, kā arī cilvēciskās kļūdas nekad nav iespējams pilnībā izslēgt, lai arī kā mēs to vēlētos.

Taču mēs sekojam līdzi piegādes kvalitātei, lai ne mazāk kā 99% gadījumu sūtījums sasniegtu gala mērķi paredzētajā laikā. Ja tomēr saskaries ar situāciju, kad kaut kas nav noticis, kā nākas, lūdzu, sazinies ar mūsu Klientu servisu pa tālruni
(+371) 67853000, mob. (+371) 20253253 vai raksti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Klientu servisa darba laiks:
darba dienās 9:00 – 17:00,
sestdienās, svētdienās - brīvs

Mēs izvērtēsim konkrēto gadījumu un informēsim, kā rīkoties tālāk. Novērtējam gan atzinīgus vārdus, gan kritiku – tas viss palīdz mums pilnveidot savus pakalpojumus!