Saņemšana

Pasta Stacijās Jūs varat gan saņemt sūtījumus no saviem draugiem un paziņām, gan arī izvēlēties mūsu terminālus kā piegādes veidu, iepērkoties internetā.

Nosūtīšana

Sūtīšanu caur Pasta Stacijām var veikt gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Pakalpojums apmaksājams ar bankas karti, iegādājoties priekšapmaksas kodu vai ar pēcapmaksu.

Uzglabāšana

Terminālu nodalījumus var izmantot arī kā drošu vietu mantu glabāšanai. Tās vēlāk varat izņemt pats vai uzticēt izņemšanu citam. Glabāšanas laiks - līdz 2 dienām.

Atrašanās vietas

Pasta Stacijas izvietotas tirdzniecības centros Latvijas lielākajās pilsētās. Atrodiet sev tuvāko, klikšķinot uz zemāk esošās saites un izmantojot interaktīvo karti!

Jaunumi un paziņojumi

Tīkla modernizācija
02 Novembris 2015
Piegādes svētku laikā
16 Decembris 2014
Apskatīt arhīvuJaunumi  

Terminālu apkalpošanas laiki

Katra sūtījuma piegādes ilgums ir atkarīgs no tā, kāds ir apkalpošanas laiks terminālam, no kura paciņa nosūtīta, kā arī terminālam, uz kuru tai jānonāk.

Apkalpošanas laiks – tas ir laika intervāls, kurā kurjers ierodas pie termināla, lai ievietotu / izņemtu pakas. Taču pēc sūtījuma ievietošanas terminālā, tā saņēmējs jebkurā gadījumā tiks par to informēts ar SMS starpniecību.

Plašāka informācija par katras Pasta Stacijas apkalpošanas laiku pieejama šeit.